LXM32SD18N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32SD18N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 6A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 1.8kW
42.487,43 TL
92.363,98 TL
%54
* 5.758,70 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32SD18N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32SD18N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 6A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 1.8kW LXM32SD18N4