LXM32MD72N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32MD72N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 72A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 7kW
65.419,48 TL
142.216,27 TL
%54
* 8.866,88 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32MD72N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32MD72N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 72A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 7kW LXM32MD72N4