LXM32MD18N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32MD18N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 18A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 1.8kW
34.823,84 TL
75.703,99 TL
%54
* 4.719,98 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32MD18N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32MD18N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 18A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 1.8kW LXM32MD18N4