LXM32MD12N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32MD12N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 12A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 0.9kW
30.713,10 TL
66.767,60 TL
%54
* 4.162,82 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32MD12N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32MD12N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 12A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 0.9kW LXM32MD12N4