LXM32CD30M2
Stok Durumu
Stok Var
LXM32CD30M2 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 30A, single phase, supply voltage 115 to 230V, 0.8 to 1.6kW, modbus
31.233,75 TL
67.899,46 TL
%54
* 4.233,39 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32CD30M2
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32CD30M2 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 30A, single phase, supply voltage 115 to 230V, 0.8 to 1.6kW, modbus LXM32CD30M2