LXM32AD72N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32AD72N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 72A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 0.4kW
68.003,38 TL
147.833,43 TL
%54
* 9.217,10 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32AD72N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32AD72N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 72A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 0.4kW LXM32AD72N4