LXM32AD30N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32AD30N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 30A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 3kW, IP20
47.596,49 TL
103.470,63 TL
%54
* 6.451,18 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32AD30N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32AD30N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 30A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 3kW, IP20 LXM32AD30N4