LXM32AD18N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32AD18N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 18A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 1.8kW, IP20
37.378,37 TL
81.257,32 TL
%54
* 5.066,22 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32AD18N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32AD18N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 18A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 1.8kW, IP20 LXM32AD18N4