LXM32AD12N4
Stok Durumu
Stok Var
LXM32AD12N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 12A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 0.9kW, IP20
33.267,63 TL
72.320,93 TL
%54
* 4.509,06 TL den başlayan taksitlerle!
LXM32AD12N4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LXM32AD12N4 | Schneider motion servo drive, Lexium 32, 12A, three phase, supply voltage 208 to 480V, 0.9kW, IP20 LXM32AD12N4